כל החנויות של ישראל במקום אחד

למה לקנות ב BuyOnline?לקנות עם BuyOnline


כל יום יותר ויותר מוכרים בישראל מעבירים חלק או את כל המכירות שלהם לרשת האינטרנט. לכן, מספר חנויות אינטרנט באזור co.il מונה היום אלפים רבים, והנתון הזה הולך וגדל מדי יום.

אם קונה ישראלי רוצה לקנות מוצר מסוים, ככל הנראה הוא כבר לא מסתפק רק בלמצוא את המוצר המבוקש ב-Google. לא, הוא ייגש לעניין הרכישה בדרך הרבה יותר מתקדמת. קודם כל הוא יחפש הנחות עבור המוצר הרצוי, ויגלוש באתרים שונים כדי לבדוק האם המוצר נמכר במבצע במקום מסוים.

לאחר מכן, סביר להניח כי הוא יבקר גם באתרים שמציעים שירותים של השוואת מחירים. ורק לאחר שגילה בעצמו את כל המידע הנחוץ על מוצר הרצוי, שהוא יודע בדיוק את מחירו בחנויות שונות, הוא ייגש לתהליך הרכישה.
הקונה ב BuyOnline יכול לשכוח מכל המשימות הללו, אשר הביצוע שלהן כרוך ברוב המקרים בהשקעה די ניכרת של זמן ומצריך ידע מסוים בשימוש באינטרנט.

מדוע?

פשוט כי BuyOnline פותר את כל הקשיים האלה עבור הקונה, הרי ב BuyOnline:

    - מוצרים מגוונים בדרך כלל במחירים נמוכים מאשר בחנויות רגילות.
    - תמצאו שירות של השוואת מחירים לפי קטגוריות ומוצרים.
    - חלק מיוחד שמציג מבצעים והנחות. 
    - קונה יכול להזמין את המוצר הרצוי ישירות מהחנות בלחיצת כפתור.
    - הופך את תהליך הרכישה לפשוט, נוח ובטוח.

הפלטפורמה המסחרית של BuyOnline.co.il מספקת שירותים מגוונים, כגון: השוואת מחירים , אינדקס חנויות , פילטור לפי קריטריונים שונים, הנחות ומבצעים, אפשרות לתקשר ישירות עם בעלי החנויות.

ב BuyOnline תמצאו את כל השרותים והכלים הנחוצים ביותר כדי להבטיח לקונים נוחות מרבית בתהליך הרכישה ובעיקר סחורה במחירים הוגנים, ולמוכרים ובעלי חנויות - פלטפורמת מסחר יעילה.


 

למידע נוסף 

 - אודות BuyOnline

 - למה למכור ב BuyOnline?

 - צרו קשר 
 

 

BuyOnline.co.il - אינדקס חנויות  של ישראל